OFERTA
Podol-ski to nie tylko narty, zapoznaj się z całą naszą ofertą.
LATO
Jesteśmy nie tylko miłośnikami sportów zimowych, kochamy także lato. Organizujemy obozy młodzieżowe, sportowe, kolonie, zielone szkoły i wycieczki szkolne. Na naszych wyjazdach prowadzimy szkolenia w zakresie tenisa ziemnego, jazdy na rolkach, jazdy konnej, windsurfingu i kitesurfingu oraz żeglarstwa. U nas każdy znajdzie coś dla siebie: rowery, wspinaczka, gry terenowe, biegi na orientację, łucznictwo, trickboarding, gyroboarding.
ZIMA
Szkoła Narciarska PODOL-ski to najlepszy wybór na spędzenie wolnego czasu, Zima to nasza perełka!!! Organizujemy zimowiska, białe szkoły, zawody narciarskie oraz wyjazdy szkoleniowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w kraju i zagranicą. Narciarze i snowboardziści w każdym wieku znajdą u nas coś dla siebie. Naszym klientom zapewniamy dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb i predyspozycji. Wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska zarazi swoją pasją i miłością do białego szaleństwa najbardziej opornego adepta.
DZIECI
Organizujemy szkolenia narciarskie dla dzieci od 3 lat, w formie indywidualnych zajęć. Prowadzimy przedszkole narciarskie na stoku DSD w Bytomiu i w Beskidach. Zapraszamy na wyjazdy szkółki narciarskiej, na których wykwalifikowana kadra instruktorska prowadzi szkolenie narciarsko snowboardowe i jazdę sportową na tyczkach. Wyjeżdżamy na tygodniowe obozy szkoleniowe w kraju i zagranicą.
W PRZYGOTOWANIU
SZKÓŁKA NARCIARSKO SNOWBOARDOWA
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w górach Beskidu. Gwarantujemy transport oraz całodzienną opiekę instruktora. Pakiet 10 wyjazdów począwszy od 3 GRUDNIA. Jeżeli warunki pogodowe nie dopiszą zaległe wyjazdy odbędą się w kolejną, najbliższą niedzielę. W tym sezonie zapraszamy na wyjazdy szkoleniowo-treningowe na tyczki w tygodniu. Treningi odbywają się w czwartki. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Cena:
  • 10 wyjazdów - 1100 zł
  • wyjazdy pojedyncze - 140 zł
  • osoby początkujące - 350 zł + karnet dla instruktora (zajęcia indywidualne cały dzień)
  • pakiet rodzinny - 350 zł
  • zajęcia dla początkujących w 2 godziny – 120zł + karnet dla instruktora